SALIDAS Y LLEGADAS
Bus Company Origin Arrivals Time Observation
Torrelavega 09:40
San Vicente de la Barquera 11:10
Castro Urdiales 12:05
Selaya 13:25
Laredo 14:05 Por Santoña
Torrelavega 14:40
Santoña 14:50
Noja 15:05
San Vicente de la Barquera 16:40
Laredo 21:05 Por Santoña
Bus Company Destination Departure Time Observation
Selaya 09:30
San Vicente de la Barquera 12:55
Torrelavega 13:00
Castro Urdiales 13:30
Selaya 13:30
Reinosa 15:00
Torrelavega 15:00
Laredo 15:10 Por Santoña
Noja 15:10
Santoña 15:10 Por Noja