SALIDAS Y LLEGADAS
Bus Company Origin Arrivals Time Observation
BILBAO 17:00
Reinosa 17:15
Torrelavega 17:20
Alceda 17:25
Saron 18:00
GIJON 18:25
Castro Urdiales 18:40
Santoña 18:50 somo
Torrelavega 18:55
Reinosa 19:00
Bus Company Destination Departure Time Observation
Santoña 17:00
Noja 17:00 Bus Santoña
S.SEBASTIA 17:00
Reinosa 17:15 Semidirecto
Alceda 17:30
Torrelavega 17:35 Barreda
San Vicente de la Barquera 18:00 Santillana
Saron 18:00
BILBAO 18:25
Torrelavega 18:55